Dezynsekcja szerszeni Warszawa, zwalczanie gniazda szerszeni Warszawa

Dezynsekcja szerszeni Warszawa, zwalczanie gniazda szerszeni Warszawa

Dezynsekcja szerszeni Warszawa

Zadzwoń: 502 994 993

Zwalczanie gniazda szerszeni Warszawa, likwidacja gniazda szerszeni Warszawa bezkolizyjnie 100% skutecznie, bezzwłocznie świadczy firma DDD EKO ul. Spiska 16 A 02-302 WARSZAWA – OCHOTA

Dezynsekcja szerszeni Warszawa, zwalczanie gniazd szerszeni Warszawa bezstresowo, bezpiecznie tanio. Bezzwłoczne wykonanie.

likwidacja gniazda os Warszawa

Bez rozbiórki elementów zasłaniających gniazda szerszeni. Bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i całej aglomeracji warszawskiej.

„Zwalczanie szerszeni Warszawa” wymagało wejścia na dach budynku po drabince wewnętrznej. Na miejscu okazało się, że na otwory wentylacyjne nałożona jest siatka. Przytwierdzenie jej do cegieł komina nie było szczelne w jednym miejscu i wykorzystały to szerszenie. Zbudowały gniazdo w środku, zatykając otwór połączony z okapem nad kuchnią. Jak dowiedziano się że na górze musi być gniazdo ? Zaczęły wylatywać prze otwór w okapie pojedyncze nieduże szerszenie i lokatorka zadzwoniła do mnie na tel. kom 502 994 993 prosząc o poradę. Z ponad 27 letniego doświadczenia wiedziałem, że jak ciąg w okapie słabszy i wylatują czasami szerszenie to wyżej musi być gniazdo. Lokatorka zgłosiła administratorowi budynku, by zlecił naszej firmie wykonanie usługi usuwanie gniazda szerszeni Warszawa. Po zatkaniu otworu w okapie usunąłem gniazdo szerszeni. Po zabiegu: likwidacja gniazda szerszeni Warszawa i odkorkowania otworu w okapie kilka martwych wypadło na kuchnię.

Dość często otrzymuje zgłoszenia by usunąć szerszenie czy pszczoły w Warszawie, bo są w wywietrzniku wewnętrznym, a nawet przedostają się przez niego do łazienki, kuchni czy pokoju.

Zawsze wykonuję taki zabieg całkowicie likwidując całą kolonię szerszeni Warszawa. Roju pszczół już się stamtąd nie wyjmie, a i tak znajomi pszczelarze nie chcą takiego roju, mówiąc, że najprawdopodobniej jest chory i takie pszczoły mogą zarazić im całą pasiekę.

Kilka lat temu otrzymałem podobne zgłoszenie usunięcia roju pszczół z wywietrznika. Właściciel szczelnie go zakleił by nie wlatywały do mieszkania. Ale dzwoniąc do mnie pod wieczór, poinformował mnie, że te pszczoły leżą martwe. Gdy rano przyjechałem niewiele pszczół jeszcze latało przy kominie wentylacyjnym. Po odsłonięciu wywietrznika wygarnięto cały rój martwych pszczół. Później usunąłem resztki pszczół, które ledwo latały.

Usuwanie gniazd szerszeni Warszawa wykonuję od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 21

Usuwanie szerszeni Warszawa wykonywane jest przez naszą firmę niezależnie od pory dnia czy pogody.

Zapotrzebowanie na usługę pozbywanie się gniazda szerszeni Warszawa proszę zgłaszać na telefon interwencyjny 502 994 993

Oferujemy dla następujących gmin usługę zwalczanie szerszeni Warszawa Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Bródno, Tarchomin, Powsin, Okęcie, Żerań.

Cennik – cena usunięcie szerszeni Warszawa mazowieckie zaczyna się od 150 zł i uzależniona jest umiejscowienia gniazda . W czasie konsultacji telefonicznej podajemy całkowity koszt zabiegu.usunięcia gniazda.