Usuwanie gniazda os, szerszeni Brwinów powiat pruszkowski

Usuwanie gniazda os, szerszeni na terenie Brwinowa powiatu pruszkowskiego

Zadzwoń: 502-994-993

Środkami chemicznymi eko – bezpiecznymi bez demontażu elementów osłaniających gniazdo. 26 lat doświadczeń. Usuwanie os Brwinów jednym zabiegiem bez jakichkolwiek uszkodzeń. Usuwanie gniazda os Brwinów niezależnie od pory dnia i pogody.

Usuwanie gniazda os, szerszeni Brwinów powiat pruszkowski

to interwencja wybawiająca mieszkańców z kłopotów. Nie warto lekceważyć os, szerszeni, które latają w okolicy, gdy chcemy przyjąć gości w ogrodzie, urządzić grillowanie czy jakieś przyjęcie. Dobrze jest wcześniej sprawdzić czy nie ma w pobliżu jakiegoś gniazda os, szerszeni, trzmieli lub nie przyleciał rój pszczół. Prośba o natychmiastową interwencję „usuwanie gniazd os w Brwinowie” napłynęła na telefon zgłoszeniowy 502 994 993. Na miejscu okazało się, że gniazdo os było na tarasie, a podczas grillowania zaatakowały obecnych. Było to niewielkie gniazdo, tegoroczne, młodych os około trzydziestu, ale wystarczyło to, do przerwania przyjęcia. Wykonany zabieg „likwidacja gniazda os w Brwinowie” nie poprawił już nastroju gości, gdyż dwie osoby zostały użądlone. To częsty przypadek ignorowania pojawiających się osowatych na działce. A na co należy zwrócić uwagę gdy codziennie widzimy ich kilkanaście ? Trzeba dokładnie obejrzeć posesję czy nie zakładają osy lub szerszenie gniazda. Jeżeli zobaczymy, że w jakimś miejscu krąży ich stale kilka sztuk to znaczy, że tam w pobliżu może być gniazdo. Gdy widzimy jak co jakiś czas wlatują i wylatują z jakiegoś otworu w dachu, podsufitce, wywietrzniku, z pod rynny dachowej z jakiejś szopy, składu drewna opałowego do kominka czy z ziemi to oznacza, że tam skąd wylatują tam zrobiły sobie gniazdo. Ponieważ straż pożarna nie usuwa gniazd os, szerszeni, trzmieli z prywatnych posesji, a państwo chcieliby się pozbyć niebezpiecznego towarzystwa, chętnie wykonamy usługę ddd zwalczanie, usuwanie os lub szerszeni w Brwinowie tanio, szybko, proszę dzwonić na numer tel. kom 502 994 993 a usunę zagrożenie. Gwarancja 1 rok.

Interwencje usługi DDD tel.502 994 993 usuwanie os wykonujemy na terenie całego powiatu pruszkowskiego usuwanie gniazd os Pruszków, Piastów, Michałowice, Komorów, Nadarzyn, Pęcice, Kanie, Otrębusy, Raszyn.

Usuwanie szerszeni Brwinów powiat pruszkowski tel. 502 994 993 wykonywane jest niezależnie od pory dnia i pogody. Likwidacja gniazda szerszeni Brwinów trwa około 30 minut zawsze z niezawodnym skutkiem oraz gwarancją do końca sezonu. Zwalczanie gniazd szerszeni w Brwinowie – gdy gniazdo miało średnicy około 50 cm. i znajdowało się w szopie na drewno, było łatwym zabiegiem, bo widać je było całe. Szerszeni w tym gnieżdzie było ponad 500 sztuk. Były duże do 3,5 centymetra. Z reguły szerszenie budują gniazda ukryte przed wzrokiem człowieka, Ponieważ od wiosny nikt nie wchodził do tego pomieszczenia, szerszenie uważały, że ich gniazdo jest dobrze ukryte przed człowiekiem i warunkami atmosferycznymi.

Interwencje usługi DDD 502 994 993 usuwanie szerszeni wykonujemy na terenie całego powiatu pruszkowskiego usuwanie gniazd szerszeni Pruszków, Piastów, Michałowice, Komorów, Nadarzyn, Pęcice, Kanie, Otrębusy, Raszyn.