Usuwanie os Komorów, Milanówek, Podkowa Leśna

Usuwanie os Komorów, Milanówek, Podkowa Leśna

Usuwanie os Komorów, Milanówek, Podkowa Leśna

Zadzwoń: 502-994-993

Usuwanie os Komorów, Milanówek, Podkowa Leśna tel.502 994 993 bez demontażu, wchodzenia na dach i jego dewastacji, niezależnie od pory dnia i pogody, bezpiecznie dla właścicieli. Na wykonaną usługę usuwanie gniazda os Komorów, Milanówek, Podkowa Leśna udzielamy gwarancję do 12 miesięcy.

Usuwanie gniazd os w Komorowie, Milanówku, Podkowie Leśnej wykonujemy z posesji prywatnych, domów i firm.

Jak wykonujemy zabieg: likwidacji gniazda os Komorów, Milanówek, Podkowa Leśna?

Przy pomocy opryskiwacza, środkami bezśladowymi, bezbarwnymi z substancją odstraszającą z poziomu ziemi, bez użycia drabin dzięki odpowiedniemu profesjonalnemu sprzętowi i ogromnemu doświadczeniu w usuwaniu gniazd os, szerszeni.

Dlaczego wybraliśmy taką metodę ? Likwidacja os Komorów, Milanówek, Podkowa Leśna trwa do 15 minut, jest bezinwazyjna, 100% skuteczna bezpieczna dla otoczenia, użyty środek zwalczający osy, szerszenie działa dobę po czym całkowicie się rozkłada.

Jaka jest skuteczność zabiegu ? Na 60 wykonanych zabiegów likwidacja gniazd os Komorów, Milanówek, Podkowa Leśna w zeszłym roku, to 60 całkowicie zlikwidowanych gniazd os, szerszeni, trzmieli do dnia dzisiejszego.

Czy musieliśmy wykonywać zabieg drugi raz ? Tylko po kimś. Najczęściej gdy usuwane gniazda mechanicznie, nie zlikwidowały całej kolonii i zostały niedobitki, będące w czasie zdejmowania gniazda poza nim. Trzeba pamiętać, że część osowatych lata w nocy i bez użycia środka chemicznego, odpowiednio długo działającego nie zlikwiduje się całkowicie gniazda osowatych.

Zgłoszenie wykonania usługi „usuwanie gniazda os, szerszeni Milanówek”. Po przybyciu na miejsce zlecenia okazało się, że inna firma dwa tygodnie wcześniej „usunęła” gniazdo os. Zdejmując dachówki dostali się do ocieplenia i wyjęli gniazdo. Wokół zdejmowanego gniazda widać było podobno latające osowate, choć było już dość ciemno. Właściciel powiedział mi, że miał zastrzeżenia i miał rację. Osowate dalej latały w okolicy, gdzie było wcześniej gniazdo. Szczególnie były widoczne gdy nastał dzień. Gospodarz reklamował jakość wykonania usługi. Odpowiedziano mu, że usunęli gniazdo mechanicznie. Nie pozostało mnie nic innego jak wykonać zamgławianie średnio – kropliste odpowiednio dobranymi środkami chemicznymi. Już w czasie zabiegu latające osowate zaczęły spadać na dach i ziemię. Po tygodniu właściciel zadzwonił i podziękował za skutecznie wykonaną usługę.

Zabieg zwalczanie gniazda os Komorów, Milanówek, Podkowa Leśna to ma być zabieg całkowitej likwidacji os, szerszeni co do jednej sztuki. Nasza firma zwalczanie gniazd os Komorów, Milanówek, Podkowa Leśna wykonując zwalczanie os w Komorowie, Milanówku, Podkowie Leśnej robi to niezawodnie.

Dojeżdżamy bezpłatnie z usługą usuwanie os, likwidacja gniazda os do miast: Brwinów, Kanie, Michałowice, Pęcice, Wolica, Błonie, Izabelin, Łomianki, Ołtarzew, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice

Cennik – koszt- usunięcie os Warszawa mazowieckie zaczyna się od 150 zł i uzależnione jest od umiejscowienia gniazda ; Cennik – koszt- usunięcie gniazda szerszeni Warszawa mazowieckie zaczyna się od 150 zł i uzależnione jest od położenia gniazda . W czasie rozmowy telefonicznej podajemy całkowitą cenę zabiegu zwalczenia os, szerszeni . nie doliczamy innych ukrytych kosztów.