Zwalczanie, usuwanie gniazda os, szerszeni Legionowo

Zwalczanie, usuwanie gniazda os, szerszeni Legionowo

Zwalczanie, usuwanie gniazda os, szerszeni Legionowo

Zadzwoń: 502 994 993

Stanowiącego zagrożenie dla mieszkańców, wykonałem zaraz po zgłoszeniu metodą bezpieczną dla lokatorów.

Zwalczanie, usuwanie gniazda os, szerszeni Legionowo, Serock, Zegrzynek.

znajdującego się w ziemi przy rurze od skrzynki gazowej. Gniazdo znajdowało się między wejściami do klatek schodowych było dużym zagrożeniem dla wchodzących i wychodzących. Chodnik prowadzący do klatek przebiegał dwa metry od gniazda. Użyłem dodatkowo środka, działającego błyskawicznie, po którym osy nie są już agresywne. Były to osy dachowe, nie było więc potrzeby używać dodatkowo środka odstraszającego, by znowu nie założyły w tym samym miejscu gniazda, bo osy dachowe nigdy nie odbudowują starego gniazda.

Administrator budynku przyglądał się jak wykonywałem zabieg i stwierdził, że gdy poinformują go, że gdzieś na jego budynkach pojawi się gniazdo, os , szerszeni czy trzmieli natychmiast zadzwoni do mnie na numer tel. kom.502 994 993 bo wie, że szybko, bezpiecznie i jak powiedział tanio je zlikwiduję.Usuwanie gniazda os

Usługa ddd dezynsekcja zwalczanie, likwidacja, usuwanie gniazd os, szerszeni Legionowo, Serock, Zegrzynek w powiecie legionowskim.

Usługi usuwanie gniazda os, szerszeni Warszawa świadczy firma DDD EKO ul. Spiska 16 A 02-302 warszawa

Usuwanie, zwalczanie os w Legionowie jest częstym zabiegiem wykonywanym przeze mnie. Zdarza się, że na jednej posesji są dwa lub więcej gniazd, dlatego przed wykonywaniem zabiegu sprawdzam czy nie ma ich więcej poza zgłoszonym. Gniazd szerszeni jest mniej, trzmieli sporadycznie, zgłoszenia usunięcia roi pszczół są z reguły tylko do końca maja.

Szerszenie lubią zakładać gniazda w dachach budynków przy kominach, kominach wentylacyjnych, antenach dachowych, na poddaszach, w szopach, drewutniach preferują miejsca z większą ilością belek, desek drewnianych. Aparat gębowy osowatych jest typu gryzącego jest przystosowany do zdobywania pokarmu jak i skrobania drewna, odgryzania kory z drzew, by po przeżuciu robić z tego i śliny papkę papierową do budowania gniazda.

Zdobywając materiał na rozbudowę gniazd niszczą drzewka w sadach, lasach, czy uszkadzają konstrukcje drewniane budynków.

Mimo niewielkich korzyści do jakich przyczyniają się osowate dla środowiska, stanowią duże zagrożenie dla zdrowia a nawet życia ludzi szczególnie osób uczulonych na ich jad, dlatego usuwa się ich gniazda z bliskiego otoczenia człowieka.

Terenem naszej działalności są też miejscowości powiatu legionowskiego to zwalczanie, likwidacja, usuwanie gniazda szerszeni Jabłonna, Nieporęt, Zegrze, Dębe Wielkie, Wieliszew, Skrzeszew.

Cennik – usunięcie gniazda mazowieckie zaczyna się od 150 zł i uzależnione jest od umiejscowienia gniazda ; Cennik – usunięcie szerszeni mazowieckie zaczyna się od 150 zł i uzależnione jest od położenia gniazda . W czasie rozmowy telefonicznej podajemy całkowitą cenę zabiegu zwalczenia os, szerszeni . nie doliczamy innych ukrytych kosztów.